Harmonogram zajęć dodatkowych

HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH I KONSULTACJI
REALIZOWANYCH PRZEZ NAUCZYCIELI POSZCZEGÓLNYCH PRZEDMIOTÓW
W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Imię i Nazwisko

Rodzaj zajęć/ przedmiot

Dzień tygodnia

Godzina realizacji

Sala lekcyjna

Bara Agata SKS

piłka halowa, koszykówka

poniedziałek 16.00-17.00 sala sportowa
Burghardt Marta Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne oraz rozwijające zainteresowania ucznia z języka włoskiego Środa 15.10-15.55 20
Dańda Agata Koło karciane Środa 9.00-10.00 biblioteka
Fijał Ewa Zajęcia dodatkowe z biologii -poziom rozszerzony Środa 9.45-10.30 biblioteka
Firlit-Kot Joanna Konsultacje z matematyki poniedziałek 8.50-9.35 14
Florczykiewicz Zbigniew Zajęcia przygotowujące do egzaminu z kwalifikacji E.13 oraz matury z informatyki piątek (co 2 tyg.) 8.00-9.35 11
Glica Michał SKS

piłka ręczna, siatkówka, koszykówka

wtorek 16.00-17.00 sala sportowa
Gorzkowska Beata Fakultet maturalny z matematyki

Zajęcia wyrównawcze po Gimnazjum

Piątek 8.00 – 8.45

Środa 14.20-15.05

14

14

Jarmocik Piotr Konsultacje dla maturzystów z języka polskiego dla klasy IIIb – poziom rozszerzony

Konsultacje dla maturzystów z języka polskiego dla klasy IIIb – poziom podstawowy

czwartek 8.00 – 8.45

 

 

piątek 14.20-15.05

4

 

 

4

Klima Maciej Koło medialne Piątek 14.20 – 15.05 gabinet pedagoga lub biblioteka
Kowalska Barbara Praca z uczniem zdolnym,

konsultacje maturalne, zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

Poniedziałek 8.00-8.45

Czwartek 13.30-14.15

20
Kryjomska Edyta Przygotowanie uczniów do konkursów

Zajęcia ze śpiewu

Wtorek 15.10-15.55

 

Środa 14.20-15.005

 

17

Kuc Angelika Kólko informatyczne Środa 14.20 – 15.05 1
Kuźma Justyna Praca z uczniem zdolnym,

konsultacje maturalne, zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

wtorek 14.20 – 15.05

piątek 8.00-8.45

16a
Kwaca Aleksandra Przygotowanie do egzaminu z kwalifikacji dla uczniów klasy IV TE Wtorek 8.50 – 9.35 16a
Lynch Katarzyna Praca z uczniem zdolnym,

konsultacje maturalne, zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

poniedziałek 14.20 – 15.05

piątek 8.00-8.45

17a
Maciuk Artur Praca z uczniem zdolnym, Olimpiada Geograficzna, Diamentowy Indeks AGH, konsultacje maturalne, zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne Środa 11.40 – 13.20

Piątek 11.40 – 12.20

Terminy inne po ustaleniu z nauczycielem

biblioteka
Maniak Aleksandra Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne lub rozwijające zainteresowania  oraz zajęcia w ramach Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości czwartek 14.20 – 15.05

piątek 15.05-15.55

22
Maślaniec Monika Zajęcia dodatkowe z fizyki środa 8:00-8:45 17a
Muter Jarosław Konsultacje dla maturzystów Piątek  14.20-15.05 5
Niedbała Lucyna Zajęcia pozalekcyjne zwiększające szanse edukacyjne uczniów z języka polskiego dedykowane dla klasy IV TEO Wtorek 15.10 -15.55 6
Osiecka Gabriela Zajęcia pozalekcyjne z chemii dla klasy 2A i 3B (zakres rozszerzony)

Zajęcia pozalekcyjne z chemii dla klasy 2A i 3B (zakres rozszerzony oraz klasy pierwsze zakres podstawowy)

Środa 14.20-15.55

 

Czwartek 15.05-16.40

 

17

Paliński Tomasz praca z uczniem zdolnym, konsultacje, zajęcia wyrównawcze środa 8.50- 9.35

czwartek 15.10-15.55

11
Pilch Edyta Zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów lub zwiększające szanse edukacyjne uczniów (wg potrzeb) Wtorek 15.00-16.00

 

Gabinet pedagoga
Planicka Beata

 

Praca z uczniem zdolnym,

konsultacje maturalne, zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

piątek 8.00-9.35 20
Polańska Zuzanna

 

Konsultacje dla maturzystów/ praca z uczniem zdolnym / przygotowanie uczniów do konkursów czwartek (co 2 tyg.)

15.15-16.00

5
Radziszowska Małgorzata Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne ucznia z matematyki, konsultacje z matematyki wtorek 8.00-8.45

piątek 8.00-8.45

13

 

 

Rogóż Ewa Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne uczniów dla uczniów klas II THE, III TE, IV TOT   6

 

 

Rożkiewicz Aneta Praca z uczniem zdolnym – zajęcia rozwijające – przygotowanie do olimpiad i konkursów oraz wyrównawcze poniedziałek 8.00-8.45

 

17
Ruszaj Elżbieta Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne ucznia z matematyki, konsultacje z matematyki poniedziałek 8.00-8.45

wtorek 8.00-8.45

29
Sternal Wacław Zajęcia dodatkowe z WOS Czwartek 14.20 –15.05 26
Stręk Grzegorz Zajęcia dodatkowe z historii Czwartek 14.20 –15.05 5
Szczeszek Paweł Kółko informatyczne poniedziałek 16.45-17.30

lub czwartek 16.45-17.30

9
Szewczyk Paulina Konsultacje do matury 2018 dla klasy IIIA i IV TI

Szkolny Dyskusyjny Klub Filmowy

Zajęcia rozwijające zdolności humanistyczne uczniów

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne uczniów

poniedziałek 14.20 – 15.05

raz w  miesiącu

W zależności od potrzeb

 

W zależności od potrzeb

 

30

 

 

Świdnicka Joanna SKS

sporty rakietowe, piłka ręczna

środa 16.00-17.00 sala sportowa
Toroń Katarzyna SKS

sporty drużynowe,piłka halowa

czwartek 16.00-17.00 sala sportowa
Wiśniowska Barbara Zajęcia dodatkowe z geografii Środa 14.20-15.05 gabinet dyrektora
Wojakowska Izabela Konsultacje dla maturzystów

Konsultacje dla pozostałych klas

Poniedziałek 8.00

wtorek 14.25-15.05

28
Wojtusik Ewa Konsultacje dla maturzystów piątek 14.20 – 15.05 12
Wyczesany Tomasz Zajęcia przygotowujące do egzaminu z kwalifikacji E.12 Czwartek 16.00-16.45 10