Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna

Szkoła Mistrzów Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2017”

Start Światowy Tydzień Przedsiębiorczości już za nami.
Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach
poniedziałek, 28 listopada 2016 06:33

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości już za nami.

Jak co roku w listopadzie organizowany jest na całym świecie tydzień przedsiębiorczości. Z tej okazji młodzież i nauczyciele mogą brać udział w różnego rodzaju wydarzeniach takich jak: konferencje, warsztaty, konkursy, wizyty w firmach i spotkania z przedsiębiorcami. W niepołomickim Zespole Szkół w tym roku w ramach 9 edycji ŚTP  przeprowadzone zostały zajęcia w ramach programu Lekcje z ZUS czyli warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych. Poszerzały wiedzę uczniów na temat świadczeń przysługujących w ramach ubezpieczeń społecznych, systemie emerytalnym i zasadach prowadzenia firmy i współpracy z otoczeniem biznesu. Zakończeniem projektu jest organizacja na terenie szkoły dla chętnych konkursu wiedzy o ubezpieczeniach, którego zwycięzcy będą reprezentować naszą szkołę na zawodach wojewódzkich. Opiekunem i organizatorem jest nauczyciel przedsiębiorczości i przedmiotów zawodowych Aleksandra Maniak.

Dla młodzieży z technikum hotelarskiego Tydzień Przedsiębiorczości był okazją do odwiedzenia wraz z doradcą zawodowym Ewą Rogóż  Targów Międzynarodowych HoReCa w Krakowie dla branży hotelarskiej. Uczniowie mogli zapoznać się z wyposażeniem, najnowszymi trendami w gastronomii i turystyce oraz ciekawostkami zawodowymi. Udział hotelarzy w tej imprezie był doskonałą okazją do połączenia wiedzy teoretycznej z praktyką i poznania nowości branżowych.

 

 

 

 

Konkurs Konstytucyjny

Nasze Projekty i Loga

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Logowanie

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

progecad_120x75.png (120×75)
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS