Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna

Szkoła Mistrzów Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2017”

Start CK – art Gdów 2017 – mamy czym się pochwalić
Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach
poniedziałek, 03 kwietnia 2017 08:16

CK – art Gdów 2017 – mamy czym się pochwalić

CK – art Gdów 2017 – mamy czym się pochwalić

Jak co roku w marcu odbył się Młodzieżowy Przegląd Artystyczny Młodzieży CK – art Gdów, była to już VIII  edycja, na której (jak podaje organizator) była rekordowa ilość uczestników. Rywalizowało ze sobą siedem powiatów w kategoriach: plastyka, literatura, fotografia, taniec oraz muzyka (śpiew i instrumentaliści). Młodzież naszej szkoły zaprezentowała się w trzech kategoriach: fotografii, muzyce i tańcu.

W pierwszym dniu przeglądu – 20 marca oceniane były między innymi prace w kategorii fotografia. Grupa uczniów w składzie: Sylwia Jankowicz, Aleksandra Kurdyś, Cyprian Pikuła swoją oryginalną tematyką zdobyli uznanie jury, dzięki czemu zajęli II miejsce. Należy wspomnieć, że w tej kategorii zgłoszonych było aż 77 uczestników.

W drugim dniu festiwalu w przesłuchaniu śpiew i instrumentaliści wzięli udział: Aleksandra Tańcula, Emilia Biros, Urszula Solarz, Patrycja Wiater i Albert Sosnal. Ich występy stały na wysokim poziomie, jednak konkurencja była bardzo duża.

W ostatnim dniu przesłuchań – 23 marca, po raz pierwszy na tym festiwalu nasza młodzież zaprezentowała się w formacjach tanecznych. Pary: Anna Grzesik – Wiktor Staszak, Wiktoria Piekarz – Patryk Cebulski, Natalia Wójtowicz – Mateusz Dylowicz, Patrycja Wiater – Adam Kulasiak zatańczyły walca wiedeńskiego. Występ był perfekcyjny, pełen gracji oraz wdzięku. Uczniowie odnieśli ogromny sukces zajmując II miejsce. W tej kategorii mięliśmy jeszcze jedną przedstawicielkę – Julię Niedzielę, która zaprezentowała świetną choreografię z tańca nowoczesnego.

Konkurs Konstytucyjny

Nasze Projekty i Loga

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Logowanie

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

progecad_120x75.png (120×75)
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS