Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna

Szkoła Mistrzów Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2017”

Start RODZICÓW I UCZNIÓW ZAPRASZAMY W CZWARTEK 20 KWIETNIA 2017
Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach
wtorek, 11 kwietnia 2017 06:35

RODZICÓW I UCZNIÓW ZAPRASZAMY W CZWARTEK 20 KWIETNIA 2017

O godzinie 17.00 w Sali Widowiskowej MCDiS w Niepołomicach odbędzie się koncert charytatywny „Na rzecz Dzieci z Aleppo” przygotowany przez szkolną  grupę wokalną. Koncert organizowany jest przez Naszą Szkołę i MCDiS na rzecz Stowarzyszenia „Polska Misja Medyczna”, które pozyskuje środki finansowe na leczenie dzieci poszkodowanych w wojnie domowej w Syrii. W trakcie koncertu wolontariusze , uczniowie naszej szkoły będą przeprowadzać zbiórkę na rzecz w/w stowarzyszenia. Ponieważ w tym dniu odbędą się również zebrania z rodzicami zbiórka będzie kontynuowana na terenie naszej szkoły.

O godzinie 18.30 rozpoczną się spotkania informacyjne dla Rodziców uczniów naszej szkoły. Oto harmonogram spotkań:

18.30    – zebranie dla rodziców uczniów klas maturalnych z wychowawcami w salach lekcyjnych

18.30-19.30 -  informacyjne spotkania z nauczycielami poszczególnych przedmiotów dla rodziców uczniów pozostałych klas.

 

Serdecznie zapraszamy

Konkurs Konstytucyjny

Nasze Projekty i Loga

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Logowanie

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

progecad_120x75.png (120×75)
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS