Start Konkurs na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną
wtorek, 11 kwietnia 2017 11:54

Konkurs na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną

9 kwietnia odbył się X Konkurs na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną, organizowany przez Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach - Referat Promocji i Kultury. Zespół Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II jak co roku wziął udział w konkursie. Wykonaliśmy pięć przepięknych palm w dwóch kategoriach: indywidualnej i zbiorowej. Szkołę reprezentowały  trzy klasy:
I A,I TI,I THE.
I A - Jakub Cabaj, Aleksandra Drąg, Konrad Dybczak, Jakub Dziuba, Wiktoria Fryc,Wioleta Gaweł, Dawid Książek, Dawid Kubowicz, Paulina Marcinek, Piotr Marczewski, Tomasz Oleksy, Aleksandra Pilch, Michał Ruśniak, Aleksandra Soczówka, Hubert Tacik, Maksymilian Żuchowicz.
I TI -  Hubert Czyszczoń, Mateusz Pławecki, Michał Pikulski.
I THE - Gabriela Baran, Sylwia Jankowicz, Magdalena Grochal, Aleksandra Kurdyś, Weronika Misiaszek, Daria Nowak, Marta Rachowicz, Barbara Stanek, Wiktoria Zielińska.
Nagrody: III miejsce Daria Nowak z klasy I THE
Wyróżnienie: Weronika Misiaszek z klasy I THE