Start POŻEGNANIE KLAS MATURALNYCH
piątek, 28 kwietnia 2017 09:20

POŻEGNANIE KLAS MATURALNYCH

W dniu 28 kwietnia 2017 r. o godzinie 12:00 odbyło się w naszej Szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 klas maturalnych. Cała Społeczność szkolna żegnała 47 uczniów dwóch klas Liceum Ogólnokształcącego i 48 uczniów dwóch klas Technikum.

Tradycyjnie, uczniowie otrzymali nie tylko z rąk wychowawcy i dyrektora świadectwa ukończenia szkoły, dyplomy  i nagrody książkowe, ale także w imieniu władz naszego miasta dyrektor Wydziału Edukacji Pan Wiesław Bobowski dokonał uroczystej nominacji obywatelskiej wręczając każdemu Absolwentowi „pakiet obywatelski”. Wierzymy bowiem w naszej Szkole, że ukończenie szkoły ponadgimnazjalnej to najlepszy moment  symbolicznego przekazania Maturzystom współodpowiedzialności za losy naszego miasta, gminy i kraju. Uczniowie klas II-ich Liceum i III-ich Technikum przygotowali dla starszych kolegów wspaniałą galę pod hasłem „W świecie bajek”.

Wzajemnym podziękowaniom i pożegnaniom nie było końca...

Wierzymy, że tegoroczni Maturzyści czas spędzony w murach naszej Szkoły dobrze wykorzystali i wszystkie egzaminy maturalne złożą na miarę swoich możliwości i ambicji. Życzymy Wam tego z całego serca!