Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna

Szkoła Mistrzów Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2017”

Start POŻEGNANIE KLAS MATURALNYCH
Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach
piątek, 28 kwietnia 2017 09:20

POŻEGNANIE KLAS MATURALNYCH

W dniu 28 kwietnia 2017 r. o godzinie 12:00 odbyło się w naszej Szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 klas maturalnych. Cała Społeczność szkolna żegnała 47 uczniów dwóch klas Liceum Ogólnokształcącego i 48 uczniów dwóch klas Technikum.

Tradycyjnie, uczniowie otrzymali nie tylko z rąk wychowawcy i dyrektora świadectwa ukończenia szkoły, dyplomy  i nagrody książkowe, ale także w imieniu władz naszego miasta dyrektor Wydziału Edukacji Pan Wiesław Bobowski dokonał uroczystej nominacji obywatelskiej wręczając każdemu Absolwentowi „pakiet obywatelski”. Wierzymy bowiem w naszej Szkole, że ukończenie szkoły ponadgimnazjalnej to najlepszy moment  symbolicznego przekazania Maturzystom współodpowiedzialności za losy naszego miasta, gminy i kraju. Uczniowie klas II-ich Liceum i III-ich Technikum przygotowali dla starszych kolegów wspaniałą galę pod hasłem „W świecie bajek”.

Wzajemnym podziękowaniom i pożegnaniom nie było końca...

Wierzymy, że tegoroczni Maturzyści czas spędzony w murach naszej Szkoły dobrze wykorzystali i wszystkie egzaminy maturalne złożą na miarę swoich możliwości i ambicji. Życzymy Wam tego z całego serca!

Konkurs Konstytucyjny

Nasze Projekty i Loga

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Logowanie

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

progecad_120x75.png (120×75)
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS