Start LUREACI VII KONKURSU KONSTYTUCYJNEGO
czwartek, 25 maja 2017 13:31

LUREACI VII KONKURSU KONSTYTUCYJNEGO

W czwartek 25 maja 2017r. poznaliśmy laureatów VII Konkursu Wiedzy o Konstytucji RP. Po ponad trzygodzinnej rywalizacji wyłonieni zostali zwycięzcy tegorocznej edycji. W kategorii szkół gimnazjalnych zwyciężyła Julia Tańcula z Gimnazjum w Niepołomicach. Wśród uczniów szkoły średniej najlepszy okazał się Karol Szymczyk, absolwent 3a Liceum Ogólnokształcącego. Regulamin Konkursu przewidywał również wyłonienie Burmistrza Dzieci i Młodzieży Niepołomic w roku 2017 r. - ten honorowy tytuł w dniu 1 czerwca otrzyma Julia Tańcula. A oto jak przedstawia się lista tegorocznych laureatów"

Kategoria szkół gimnazjalnych:

1. Julia Tańcula

2. Mateusz Burda

3. Klaudia Ochońska

4. Arkadiusz Iskrzycki

5. Anna Klimek

Kategoria szkół ponadgimnazjalnych

1. Karol Szymczyk

2. Paulina Rogowska

3. Patryk Klima

4. Julia Niedziela

Wszystkim 24 uczestnikom ścisłego finału oraz 9 laureatom gratulujemy wiedzy i życzymy dalszych sukcesów w zgłębianiu wiedzy o prawie.

ws