Start 39 w Polsce – finał XLIII Olimpiady Geograficznej.
piątek, 09 czerwca 2017 08:52

39 w Polsce – finał XLIII Olimpiady Geograficznej.

W dniach 20–23 kwietnia 2017 r.  uczeń naszej szkoły Patryk Klima brał udział w finale XLIII Olimpiady Geograficznej, który odbył się w Suwałkach.

Patryk, uczeń klasy II Zespołu Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II                      w Niepołomicach został finalistą Olimpiady Geograficznej w kwietniu tego roku jako pierwszy z naszej szkoły.

Zajął wysokie 39 miejsce, na 118 uczestników z całej Polski.

Gratulujemy zarówno finaliście jak i nauczycielom przygotowującym Patryka, Pani mgr Barbarze Wiśniowskiej i Panu mgr Arturowi Maciukowi