Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna

Szkoła Mistrzów Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2017”

Start Harmonogram egzaminów poprawkowych w roku szkolnym 2016/2017
Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach
piątek, 23 czerwca 2017 11:47

Harmonogram egzaminów poprawkowych w roku szkolnym 2016/2017

Harmonogram egzaminów poprawkowych w roku szkolnym 2016/2017

- część pisemna, część ustna

l.p.

Przedmiot

Termin/godzina/numer sali

Komisja

 

1

język polski

24 sierpnia 2017 r.

cz. pisemna godz.9:00

sala nr 5

cz. ustna godz. 11:20

sala nr 4

Przewodniczący – Wacław Sternal

Egzaminator –Piotr Jarmocik

Egzaminator – Barbara Sołkowska

2

język polski

24 sierpnia 2017 r.

cz. pisemna godz.9:00

sala nr 5

cz. ustna godz. 11:20

sala nr 6

Przewodniczący – Aleksandra Kwaca

Egzaminator –Paulina Szewczyk

Egzaminator – Lucyna Niedbała

3

historia

24 sierpnia 2017 r.

cz. pisemna godz.9:00

sala nr 5

cz. ustna godz. 11:00

sala nr 4

Przewodniczący – Wacław Sternal

Egzaminator –Piotr Jarmocik

Egzaminator – Barbara Sołkowska

4

rachunkowość finansowa

24 sierpnia 2017 r.

cz. pisemna godz.9:00

sala nr 5

cz. ustna godz. 11:00

sala nr 5

Przewodniczący – Barbara Wiśniowska

Egzaminator –Aleksandra Kwaca

Egzaminator – Józef Zelek

5

fizyka

24 sierpnia 2017 r.

cz. pisemna godz.9:00

sala nr 5

cz. ustna godz. 11:20

sala nr 5

Przewodniczący – Barbara Wiśniowska

Egzaminator –Monika Maślaniec

Egzaminator – Paweł Szczeszek

6

język angielski

24 sierpnia 2017 r.

cz. pisemna godz.9:00

sala nr 5

cz. ustna godz. 11:40

sala nr 5

Przewodniczący – Barbara Wiśniowska

Egzaminator –Barbara Kowalska

Egzaminator – Justyna Kuźma

Egzaminator – Katarzyna Grochot

E

 

7

matematyka

25 sierpnia 2017 r.

cz. pisemna godz.9:00

sala nr 5

cz. ustna godz. 11:00

sala nr 6

Przewodniczący – Aleksandra Kwaca

Egzaminator –Elżbieta Ruszaj

Egzaminator – Małgorzata Radziszowska

 

8

matematyka

25 sierpnia 2017 r.

cz. pisemna godz.9:00

sala nr 5

cz. ustna godz. 11:20

sala nr 5

Przewodniczący – Wacław Sternal

Egzaminator –Beata Gorzkowska

Egzaminator – Jan Perchlicki

 

9

historia

25 sierpnia 2017 r.

cz. pisemna godz.9:00

sala nr 5

cz. ustna godz. 11:00

sala nr 5

Przewodniczący – Wacław Sternal

Egzaminator –Jarosław Muter

Egzaminator – Izabela Wojakowska

 

Konkurs Konstytucyjny

Nasze Projekty i Loga

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Logowanie

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej




Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS