Start NAJLEPSZY UCZEŃ 2017 - ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU
wtorek, 27 czerwca 2017 08:48

NAJLEPSZY UCZEŃ 2017 - ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

W konkursie na Najlepszego Ucznia Liceum Ogólnokształcącego i Najlepszego Ucznia Technikum w roku szkolnym 2016/2017 zwyciężyli:

Patryk Klima - klasa 2A Liceum Ogólnokształcącego - średnia 5,75

Kacper Dumieński - klasa 2TI Technikum Informatycznego - średnia 5,00

Nagrodami w konkursie są ufundowane przez Szkołę Nauki Jazdy SIGMA bezpłatne kursy prawa jazdy.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

ws