Start Narodowe Czytanie w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach
czwartek, 24 sierpnia 2017 09:43

Narodowe Czytanie w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach odbędzie się we wtorek, 5 września o godzinie 10:30 w auli szkolnej.
W tym roku we wszystkich szkołach oraz placówkach oświatowych na terenie Polski zostanie odczytane „Wesele” Stanisława Wyspiańskiego.
W naszej szkole, sztuka ta zostanie dodatkowo ubarwiona podziałem na role.
Uroczystość jak co roku uświetni obecność zaproszonych gości.