Start ZEBRANIE Z RODZICAMI
poniedziałek, 11 września 2017 06:54

ZEBRANIE Z RODZICAMI

W czwartek,14 września 2017 r. wszystkich Rodziców zapraszamy na pierwsze w roku szkolnym 2017/2018 spotkanie informacyjne z wychowawcami klas. Harmonogram spotkania:

17:00 Spotkanie z wychowawcami

17:30 Spotkanie Rady Rodziców w celu wyboru ubezpieczyciela i wariantu ubezpieczenia uczniów.

18:00 Przekazanie Rodzicom decyzji podjętej przez Radę Rodziców.

18:15 Posiedzenie Rady Rodziców z udziałem dyrektora szkoły.