Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna

Szkoła Mistrzów Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2017”

Start XVII Szkolny Festiwal Pieśni Patriotycznej na Narodowe Święto Niepodległości
Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach
poniedziałek, 13 listopada 2017 08:15

XVII Szkolny Festiwal Pieśni Patriotycznej na Narodowe Święto Niepodległości

 

10 listopada 2017 roku w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach tradycyjnie, jak co roku odbył się po raz siedemnasty „Szkolny Festiwal Pieśni Patriotycznej”. Wykonawcami tradycyjnych utworów o tematyce patriotycznej i niepodległościowej była młodzież wszystkich klas naszej szkoły.

Ocenę wykonania i wyłonienie zwycięzcy powierzono jury w składzie: Dyrektor Zespołu Szkół Barbara Wiśniowska, nauczyciele Beata Planicka i Zuzanna Polańska oraz przedstawiciele społeczności uczniowskiej Julita Garbicz 1B, Hubert Czyszczoń 2Ti, Emilia Wysocka 3THE. Oceniano poziom sztuki wokalnej, interpretację tekstu, pamięciowe opanowanie tekstu, ruch sceniczny, użycie instrumentów, scenografię oraz brano pod uwagę pozytywne niespodzianki. Siedemnaście klas wykonało siedemnaście różnych utworów o tematyce patriotycznej.

Zwyciężyły trzy klasy, które otrzymały największą liczbę punktów. Pierwsze miejsce zajęła klasa 3A (wychowawca Jarosław Muter), która  wykonała utwór „Rozkwitały pąki białych róż”. Drugie miejsce zdobyła klasa 2C z utworem „Pałacyk Michla” (wychowawca Katarzyna Toroń), a trzecie miejsce klasa 4 TEO (wychowawca Lucyna Niedbała) za wykonanie utworu „Mury”. Krasa 3B (wychowawca Piotr Jarmocik) otrzymała specjalne wyróżnienie Jury za wykonanie pieśni „Ojczyzno ma”. Zwycięskie klasy otrzymały nagrody Dyrektora Zespołu Szkół. Jednocześnie za zwycięzców należy uznać wszystkich uczniów i nauczycieli, którzy wzięli udział w wspólnym śpiewaniu oraz pozytywnej rywalizacji. „Szkolny Festiwal Pieśni Patriotycznej” zorganizowany został po raz siedemnasty. Formuła szkolnego festiwalu połączonego z konkursem to nasz sposób na zachowanie, pielęgnowanie i rekonstrukcję polskiej tradycji wspólnego śpiewania. To także wkład naszej szkoły w pozytywną atmosferę radosnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

Konkurs Konstytucyjny

Nasze Projekty i Loga

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Logowanie

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

progecad_120x75.png (120×75)
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS