Start W CZWARTEK SPOTKANIE INFORMACYJNE Z RODZICAMI
poniedziałek, 20 listopada 2017 07:08

W CZWARTEK SPOTKANIE INFORMACYJNE Z RODZICAMI

Dyrekcja Zespołu Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach informuje, że w najbliższy czwartek, 23 listopada 2017 r. odbędzie się spotkanie informacyjne z wychowawcami klas oraz nauczycielami poszczególnych przedmiotów.
Harmonogram spotkania:
16.30 - Spotkanie Rady Rodziców z dyrektorem szkoły w sali nr 1.
17.00 - Spotkania z wychowawcami klas.
18.00 - Spotkania indywidualne z nauczycielami poszczególnych przedmiotów.
Serdecznie zapraszamy.