Start Konkurs Wybieram Wybory rozstrzygnięty
wtorek, 21 listopada 2017 10:28

Konkurs Wybieram Wybory rozstrzygnięty

Podobnie jak w ubiegłym roku 9 listopada w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory” , którego organizatorami  byli: Państwowa Komisja Wyborcza i Krajowe Biuro Wyborcze. W konkursie wzięli udział: Kinga Lasiowska z IC, Gabriela Maciejasz z IITHT i Mateusz Łysiak z IC i to właśnie Mateusz z wynikiem 23 punktów na 25 możliwych do zdobycia (był to piaty wynik w województwie małopolskim) będzie reprezentował szkołę w etapie wojewódzkim konkursu. Gratuluję.

Izabela Wojakowska