Start Sukces Zespołu Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach w zawodach badmintona.
wtorek, 05 grudnia 2017 12:52

W dniu 14.11.2017 r. w Niepołomicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wielickiego w badmintonie drużynowym dziewcząt i chłopców.

Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny – dziewczęta w składzie: Justyna Pilarska, Justyna Grochot, Weronika Siwek oraz chłopcy w składzie: Daniel Raszpunda, Mateusz Trybała.

Drużyna dziewcząt po raz kolejny okazała się bezkonkurencyjna, pokonała swoje przeciwniczki i obroniła tytuł mistrzowski. Wywalczenie I miejsca w Powiecie dało awans do Mistrzostw Województwa czyli do Małopolskiej Licealiady Młodzieży, która odbędzie się na początku grudnia w Bieczu.

Drużyna chłopców po wyrównanych meczach, z wylosowanymi uczestnikami turnieju, wywalczyła III miejsce.