Start Gala Kształcenia Zawodowego
wtorek, 05 grudnia 2017 13:07

Gala Kształcenia Zawodowego

Wczoraj tj. dn. 04.12.2017 r w Krakowie odbyła się uroczysta Gala Kształcenia Zawodowego podczas której Piotr Michalik, uczeń klasy 3TI został wyróżniony dyplomem oraz nagrodą przez Marszałka Województwa Małopolskiego Pana Jacka Krupy za udział w konkursie „Mam zawód. Mam fantazję”. W konkurencji „Webmaster, to ja!” zajął zaszczytne III miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

A. Kuc