Udział w Targach Pracy i Edukacji

Start Udział w Targach Pracy i Edukacji
środa, 20 grudnia 2017 20:55

Udział w Targach Pracy i Edukacji

W dniu 12 grudnia 2017 uczniowie klasy III Technikum Ekonomicznego, Hotelarskiego i Informatycznego uczestniczyli w Targach Pracy, które były zorganizowane  w Laboratorium Aktywności Społecznej oraz w Młodzieżowym Centrum Karier w Niepołomicach.

W pierwszej placówce na młodzież oczekiwali przedstawiciele pracodawców z ofertami pracy, zaś w drugiej nasza młodzież brała udział w następujących warsztatach:

I – „Jak odnieść sukces na rynku pracy”,

II - „Zaplanuj swoją karierę – bądź przedsiębiorczy dzięki funduszom europejskim”.

Organizatorom dziękujemy za wspaniały pomysł organizacji targów, zaś Paniom prelegentkom za poświęcony czas oraz wszystkie cenne informacje.

Ewa Rogóż – doradca zawodowy