Etap wojewódzki Chłopskiej Szkoły Biznesu

Start Etap wojewódzki Chłopskiej Szkoły Biznesu
środa, 20 grudnia 2017 20:58

Etap wojewódzki Chłopskiej Szkoły Biznesu

Dnia 8 grudnia 2017 uczniowie klasy I TE/TOT uczestniczyli w etapie szkolnym Chłopskiej Szkoły Biznesu, którą w naszym zespole koordynowali przedstawiciele Komendy OHP w Krakowie.

Do etapu drugiego zakwalifikowały się dwie osoby tj. Weronika Siwek z Technikum Ekonomicznego oraz Natalia Jędrzejczyk z Technikum Obsługi Turystycznej.

W wojewódzkich zmaganiach w dniu 14 grudnia 2017 w Krakowie oprócz naszych uczennic brało jeszcze udział dziewięć zespołów dwu – osobowych z innych placówek ponadgimnazjalnych województwa małopolskiego. Łącznie w rozgrywkach uczestniczyło 20 uczniów.

Nasze pierwszoklasistki zajmując w zdobytej punktacji środkową lokatę w nagrodę zostały uhonorowane talonami świątecznymi wartości 240 złotych.

Ewa Rogóż – doradca zawodowy