Start Warsztaty pt. „Przestrzeń innowacji. Perspektywa socjologiczna a rozwiązania infrastrukturalne”
czwartek, 11 stycznia 2018 12:49

W dniu 8 stycznia 2018 r. odbyły się warsztaty z zakresu gospodarki przestrzennej . Uczestnikami warsztatów byli uczniowie klas IV technikum informatycznego , ekonomicznego i obsługi ruchu turystycznego. Tematem warsztatów była „Przestrzeń innowacji”. Zajęcia prowadzili pracownicy Uniwersytetu Ekonomicznego: dr inż. Agnieszka Petryk, dr inż. Paulina Śliz oraz dr inż. Magdalena Zdun .W trakcie ich trwania uczniowie wysłuchali wykładu między innymi na temat innowacji , konfliktów pojawiających się w związku z wprowadzaniem nowatorskich rozwiązań a także partycypacji w planowaniu przestrzennym.

W drugiej części  uczniowie mieli do wykonania dwa zadania praktyczne. Pierwsze związane z zagadnieniem konfliktu o modernizację przestrzeni; drugie – dotyczące zagadnień ściśle inżynieryjnych i projektowych.

Agnieszka Marchewka

Doradca zawodowy