Start VIII Edycja Konkursu Konstytucyjnego
piątek, 02 marca 2018 10:58

VIII Edycja Konkursu Konstytucyjnego

Rozpoczynamy kolejną edycję Konkursu Wiedzy o Konstytucji RP. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału.

TERMINARZ

ELIMINACJE SZKOLNE

SZKOŁY GIMNAZJALNE

26 kwietnia 2018 r. (czwartek)

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

22 marca 2018 r. (czwartek)

FINAŁ KONKURSU

24 maja 2018 r. (czwartek)

Na stronie lo-niepolomice.pl w aktywnym oknie "Szkolny Konkurs Wiedzy o Konstytucji RP" znajduje się Bank Pytań oraz regulamin konkursu.

Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do nauczycieli historii i wosu: Izabeli Wojakowskiej, Jarosława Mutera lub Wacława Sternala.

ws