Start Pracownia DRUKU 3D Budżet Obywatelski Niepołomice 2019
piątek, 14 września 2018 08:36

Pracownia DRUKU 3D Budżet Obywatelski Niepołomice 2019

Zapraszamy do głosowania na nasz projekt szkolny !

Zadaniem Pracowni Druku 3D będzie:
- promocja i popularyzacja nowych technologii,
- wspieranie innowacji technologicznych,
- wdrażanie „technologii jutra”.
Obecnie znajomość druku 3d stanowi całkowitą nowość dla przeciętnego obywatela. Z pewnością za kilka lat będzie to technologia powszechna dla każdego. Dlatego już dzisiaj musimy nadążać
i rozwijać wśród młodzieży „technologie jutra” poprzez zajęcia z projektowania, modelowania druku 3d. Zajęcia takie wzbudzą pasję tworzenia, umożliwią młodzieży wypróbowanie i stanie się projektantem nowych inwencji.
Etapy i zakres zadania to:
zakup drukarek 3d i osprzętu wspierające tworzenie modeli,
realizacja zajęć pod hasłem: „Od ucznia do projektanta – drukowanie 3d” (budowa i zasada działania drukarki, instalacja oprogramowania, testy wydruku, nauka modelowania obiektów w programie komputerowym)

STRONA PROJEKTU BUDŻETU OBYWATELSKIEGO

ZAPRASZAMY !!! TERMIN ODDAWANIA GŁOSÓW 24.09.2018-30.09.2018