Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna

Szkoła Mistrzów Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2017”

Start Plan zajęć Kółka zainteresowań
Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach
Kółka zainteresowań
środa, 18 grudnia 2013 09:24

Harmonogram zajęć dodatkowch

HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH I KONSULTACJI
REALIZOWANYCH PRZEZ NAUCZYCIELI POSZCZEGÓLNYCH PRZEDMIOTÓW
W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Imię i Nazwisko

Rodzaj zajęć/ przedmiot

Dzień tygodnia

Godzina realizacji

Sala lekcyjna

Bara Agata

SKS

piłka halowa, koszykówka

poniedziałek 16.00-17.00

sala sportowa

Burghardt Marta

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne oraz rozwijające zainteresowania ucznia z języka włoskiego

Środa 15.10-15.55

20

Dańda Agata

Koło karciane

Środa 9.00-10.00

biblioteka

Fijał Ewa

Zajęcia dodatkowe z biologii -poziom rozszerzony

Środa 9.45-10.30

biblioteka

Firlit-Kot Joanna

Konsultacje z matematyki

poniedziałek 8.50-9.35

14

Florczykiewicz Zbigniew

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z kwalifikacji E.13 oraz matury z informatyki

piątek (co 2 tyg.) 8.00-9.35

11

Glica Michał

SKS

piłka ręczna, siatkówka, koszykówka

wtorek 16.00-17.00

sala sportowa

Gorzkowska Beata

Fakultet maturalny z matematyki

Zajęcia wyrównawcze po Gimnazjum

Piątek 8.00 - 8.45

Środa 14.20-15.05

14

14

Jarmocik Piotr

Konsultacje dla maturzystów z języka polskiego dla klasy IIIb - poziom rozszerzony

Konsultacje dla maturzystów z języka polskiego dla klasy IIIb - poziom podstawowy

czwartek 8.00 - 8.45

 

 

piątek 14.20-15.05

4

 

 

4

Klima Maciej

Koło medialne

Piątek 14.20 – 15.05

gabinet pedagoga lub biblioteka

Kowalska Barbara

Praca z uczniem zdolnym,

konsultacje maturalne, zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

Poniedziałek 8.00-8.45

Czwartek 13.30-14.15

20

Kryjomska Edyta

Przygotowanie uczniów do konkursów

Zajęcia ze śpiewu

Wtorek 15.10-15.55

 

Środa 14.20-15.005

 

17

Kuc Angelika

Kólko informatyczne

Środa 14.20 - 15.05

1

Kuźma Justyna

Praca z uczniem zdolnym,

konsultacje maturalne, zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

wtorek 14.20 - 15.05

piątek 8.00-8.45

16a

Kwaca Aleksandra

Przygotowanie do egzaminu z kwalifikacji dla uczniów klasy IV TE

Wtorek 8.50 – 9.35

16a

Lynch Katarzyna

Praca z uczniem zdolnym,

konsultacje maturalne, zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

poniedziałek 14.20 - 15.05

piątek 8.00-8.45

17a

Maciuk Artur

Praca z uczniem zdolnym, Olimpiada Geograficzna, Diamentowy Indeks AGH, konsultacje maturalne, zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

Środa 11.40 - 13.20

Piątek 11.40 - 12.20

Terminy inne po ustaleniu z nauczycielem

biblioteka

Maniak Aleksandra

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne lub rozwijające zainteresowania  oraz zajęcia w ramach Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości

czwartek 14.20 - 15.05

piątek 15.05-15.55

22

Maślaniec Monika

Zajęcia dodatkowe z fizyki

środa 8:00-8:45

17a

Muter Jarosław

Konsultacje dla maturzystów

Piątek  14.20-15.05

5

Niedbała Lucyna

Zajęcia pozalekcyjne zwiększające szanse edukacyjne uczniów z języka polskiego dedykowane dla klasy IV TEO

Wtorek 15.10 -15.55

6

Osiecka Gabriela

Zajęcia pozalekcyjne z chemii dla klasy 2A i 3B (zakres rozszerzony)

Zajęcia pozalekcyjne z chemii dla klasy 2A i 3B (zakres rozszerzony oraz klasy pierwsze zakres podstawowy)

Środa 14.20-15.55

 

Czwartek 15.05-16.40

 

17

Paliński Tomasz

praca z uczniem zdolnym, konsultacje, zajęcia wyrównawcze

środa 8.50- 9.35

czwartek 15.10-15.55

11

Planicka Beata

 

Praca z uczniem zdolnym,

konsultacje maturalne, zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

piątek 8.00-9.35

20

Polańska Zuzanna

 

Konsultacje dla maturzystów/ praca z uczniem zdolnym / przygotowanie uczniów do konkursów

czwartek (co 2 tyg.)

15.15-16.00

5

Radziszowska Małgorzata

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne ucznia z matematyki, konsultacje z matematyki

wtorek 8.00-8.45

piątek 8.00-8.45

13

 

 

Rogóż Ewa

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne uczniów dla uczniów klas II THE, III TE, IV TOT

 

6

 

 

Rożkiewicz Aneta

Praca z uczniem zdolnym – zajęcia rozwijające - przygotowanie do olimpiad i konkursów oraz wyrównawcze

poniedziałek 8.00-8.45

 

17

Ruszaj Elżbieta

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne ucznia z matematyki, konsultacje z matematyki

poniedziałek 8.00-8.45

wtorek 8.00-8.45

29

Sternal Wacław

Zajęcia dodatkowe z WOS

Czwartek 14.20 –15.05

26

Stręk Grzegorz

Zajęcia dodatkowe z historii

Czwartek 14.20 –15.05

5

Szczeszek Paweł

Kółko informatyczne

poniedziałek 16.45-17.30

lub czwartek 16.45-17.30

9

Szewczyk Paulina

Konsultacje do matury 2018 dla klasy IIIA i IV TI

Szkolny Dyskusyjny Klub Filmowy

Zajęcia rozwijające zdolności humanistyczne uczniów

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne uczniów

poniedziałek 14.20 – 15.05

raz w  miesiącu

W zależności od potrzeb

 

W zależności od potrzeb

 

30

 

 

Świdnicka Joanna

SKS

sporty rakietowe, piłka ręczna

środa 16.00-17.00

sala sportowa

Toroń Katarzyna

SKS

sporty drużynowe,piłka halowa

czwartek 16.00-17.00

sala sportowa

Wiśniowska Barbara

Zajęcia dodatkowe z geografii

Środa 14.20-15.05

gabinet dyrektora

Wojakowska Izabela

Konsultacje dla maturzystów

Konsultacje dla pozostałych klas

Poniedziałek 8.00

wtorek 14.25-15.05

28

Wojtusik Ewa

Konsultacje dla maturzystów

piątek 14.20 - 15.05

12

Wyczesany Tomasz

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z kwalifikacji E.12

Czwartek 16.00-16.45

10

 

środa, 26 stycznia 2011 17:40

Kółka zainteresowań

 

Koła adresowane są dla uczniów zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy z danego przedmiotu.

 

Prowadzone koła:

  • Historyczne
  • Matematyczne
  • Języka angielskiego
  • Geograficzne
  • Chemiczne
  • Doradztwo Zawodowe

Doradztwo zawodowe:

 

mgr Ewa Rogóż


Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 






Ewa Rogóż-

doradca zawodowy

 

8.50-9.45

 

8.50-10.45

11.40-13.30

14.20-15.05

 

14.20-15.05

 

8.50-9.45

11.40-15.05

 

8.50-9.45

10.45-11.40

 


Szkolne Koło Sportowe i Rekreacyjne:

  • międzyklasowa liga piłki halowej chłopców
  • piłka ręczna chłopców i dziewcząt
  • piłka siatkowa chłopców i dziewcząt
  • koszykówka chłopców i dziewcząt
  • aerobik, taniec

 

Szkolne Koło Ligi Obrony Kraju o specjalnościach ogólno-obronnych tj.:

  • strzelectwo
  • terenoznawstwo
  • pierwsza pomoc
  • pionierka
  • łączność
  • survival

 

Szkolny Klucz Przedsiębiorczości:

  • poszerzenie wiedzy ekonomicznej,
  • kreowanie postaw przedsiębiorczych
  • realizacja programów i projektów
  • współpraca z uczelniami i pracodawcami
  • udział w projektach i programach organizowanych przez:

 

 

Narodowy Bank Polski City Bank

Państwową Inspekcję Pracy Urząd Pracy

Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Bochni Fundację Kronenberga

Inkubator Przedsiębiorczości w Krakowie Wyższą Szkołę Europejską

Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości

 


W Szkole działa amatorska grupa teatralna

przygotowująca okolicznościowe spektakle:

 

Działalność w grupie teatralnej wyzwala:

  • inwencję twórczą
  • rozwija pasje i talenty
  • uczy odpowiedzialności

Obejmuje:

  • opracowywanie scenariuszy, spektakli teatralnych
  • próby zespołu
  • ćwiczenia dykcyjne i ruchowe
  • szycie kostiumów
  • przygotowanie, projektowanie rekwizytów i scenografii

 

DKF:

Formy zajęć:

 

  • warsztaty - kręcimy filmy, piszemy scenariusze , tworzymy scenopisy
  • kursy odczytywania języka filmowego
  • prelekcje filmów


Organizujemy:

  • konfrontacje Filmowe
  • maratony Filmowe
  • spotkania z Ludźmi Filmu(gościliśmy m.in. reżysera - Andrzeja Wajdę)

 

 

Szkolny Klucz Europejski:


Ma na celu:

  • przygotowanie uczniów do olimpiad przedmiotowych
  • organizację wizyt studyjnych w Sejmie i Pałacu Prezydenckim
  • organizację spotkań ze znanymi osobistościami świata polityki
  • realizację projektów lokalnych i międzynarodowych

 

Konkurs Konstytucyjny

Nasze Projekty i Loga

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Logowanie

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej




Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS