Start Projekty CKZ w Powiecie Wielickim Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia przygotowujące do egzaminu z kwalifikacji T.11
poniedziałek, 28 maja 2018 09:08

Lista osób zakwalifikowanych na kursy:

1. Zajęcia przygotowujące do egzaminu z kwalifikacji T.11

Na podstawie listy osób, które zadeklarowały swój udział  w zajęciach  przygotowujących do egzaminu z kwalifikacji T.11, przeznaczonych dla uczniów Zespołu Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II  w Niepołomicach, w ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych w Powiecie Wielickim”, zgodnie z kryteriami zawartymi w regulaminie rekrutacji, zostały zakwalifikowane następujące osoby:

1. Staż zawodowy

Klasa 2 THE, numery z dziennika; 23,27,11,2,10,22,7,31