Start Projekty CKZ Branży Elektr-Elektronicz. Rekrutacja na II edycję kursów, staży, wycieczek zawodoznawczych w roku szk. 2017/18
poniedziałek, 01 stycznia 2018 15:48

W dniach 8-31.01.2018 r. odbywać się będzie rekrutacja na kursy, które zaplanowano w Projekcie na II semestr roku szk. 2017/2018:

1. Kurs IT Essentials dla uczniów klas 2-4 kształcących się w zawodzie technik informatyk

2. Kurs Prawa jazdy kat. B dla uczniów klas 2-4 kształcących się w zawodzie technik informatyk i technik ekonomista (wymagane ukończone 18 lat, na dzień 31.01.2018)

3. Kurs CDN OPTIMA dla uczniów klas 2-4 kształcących się w zawodzie technik ekonomista

W dniach 8-28.02.2018 r. odbywać się będzie rekrutacja na wycieczkę zawodoznawczą, którą zaplanowano w Projekcie na II semestr roku szk. 2017/2018:

1. Wycieczka zawodoznawcza do ACK CYFRONET w Krakowie dla uczniów klas 2-4 kształcących się w zawodzie technik informatyk

W dniach 8-30.03.2018 r. odbywać się będzie rekrutacja na staże, które zaplanowano w Projekcie na II semestr roku szk. 2017/2018:

1. Płatne staże wakacyjne w firmach branży informatycznej/ekonomicznej dla uczniów klas 2-4 kształcących się w zawodzie technik informatyk i technik ekonomista

Więcej informacji można uzyskać w biurze projektu - sala 11.

Konieczne jest złożenie stosownych dokumentów: deklaracji udziału w projekcie i oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych.

Ilość miejsc ograniczona! O przyjęciu na kursy decyduje w pierwszej kolejności średnia ocen z przedmiotów zawodowych na świadectwie, w roku szk. 2016/17.