Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna

Szkoła Mistrzów Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2017”

Start Projekty CKZ Branży Elektr-Elektronicz. Harmonogram zajęć na maj 2018 - aktualizacja!!!
Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach
sobota, 07 kwietnia 2018 18:17

Harmonogram zajęć na maj 2018 - aktualizacja!!!

L.p.

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Termin realizacji

Miejsce realizacji

data

godziny (od-do)

1

Kurs CCNA 1-2

(grupa 6 osób)

Tomasz Wyczesany

16.05.2018

23.05.2018

30.05.2018

8.15-11.30 (4h)

8.15-11.30 (4h)

8.15-11.30 (4h)

sala 10

2

Kurs CCNA 1-2

(grupa 6 osób)

Zbigniew Florczykiewicz

12.05.2018

11.00-15.00 (5h)

sala 9/11

3

Kurs księgowości komputerowej CDN OPTIMA

Józef Zelek

12.05.2018

19.05.2018

30.05.2018

8.00-14.15 (8h)

8.00-14.15 (8h)

15.15-17.30 (3h)

sala 8

4

Kurs IT Essentials

I GRUPA (7 os.)

Tomasz Wyczesany

9.05.2018

16.05.2018

23.05.2018

14.20-17.30 (4h)

14.20-17.30 (4h)

14.20-17.30 (4h)

sala 10

5

Kurs IT Essentials

II GRUPA (7 os.)

Tomasz Wyczesany

12.05.2018

19.05.2018

8.00-14.15 (8h)

8.00-14.15 (8h)

sala 10

6

Kurs IT Essentials

III GRUPA (7 os.)

Jarosław Jeziorek

12.05.2018

19.05.2018

8.00-12.45 (6h) 8.00-14.15 (8h)

sala 11

 

L.p.

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Termin realizacji

Miejsce realizacji

data

godziny (od-do)

1

Kurs CCNA 1-2

(grupa 6 osób)

Tomasz Wyczesany

16.05.2018

23.05.2018

30.05.2018

8.15-11.30 (4h)

8.15-11.30 (4h)

8.15-11.30 (4h)

sala 10

2

Kurs CCNA 1-2

(grupa 6 osób)

Zbigniew Florczykiewicz

12.05.2018

11.00-15.00 (5h)

sala 9/11

3

Kurs księgowości komputerowej CDN OPTIMA

Józef Zelek

12.05.2018

19.05.2018

30.05.2018

8.00-14.15 (8h)

8.00-14.15 (8h)

15.15-17.30 (3h)

sala 8

4

Kurs IT Essentials

I GRUPA (7 os.)

Tomasz Wyczesany

9.05.2018

16.05.2018

23.05.2018

14.20-17.30 (4h)

14.20-17.30 (4h)

14.20-17.30 (4h)

sala 10

5

Kurs IT Essentials

II GRUPA (7 os.)

Tomasz Wyczesany

12.05.2018

19.05.2018

8.00-14.15 (8h)

8.00-14.15 (8h)

sala 10

6

Kurs IT Essentials

III GRUPA (7 os.)

Jarosław Jeziorek

12.05.2018

19.05.2018

8.00-12.45 (6h) 8.00-14.15 (8h)

sala 11

Konkurs Konstytucyjny

Nasze Projekty i Loga

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Logowanie

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

progecad_120x75.png (120×75)




Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS