„Razem na Święta” 2021

Kierując się słowami patrona Naszej Szkoły Ojca Świętego Jana Pawła II w brzmieniu :  Człowiek jest wspaniałą istotą  nie z powodu dóbr,  które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi, zgodnie z coroczną tradycją Szkoły zapraszamy do udziału w świątecznej  akcji charytatywnej polegającej na zbiórce środków finansowych, które zostaną przekazane na realizację  projektu Akademia Przyszłości.

Akademia przyszłości to obok Szlachetnej Paczki realizowana od 2003 roku  przez Stowarzyszenie Wiosna akcja, która ma na celu wsparcie  dzieci, które mają problemy z samooceną,  uwierzeniem w swoje możliwości, w swoje zdolności, a także trudności z nauką.

Zgromadzone w ramach akcji fundusze  mają  ochronić, ustrzec  adresatów projektu- w szczególności najmłodszych -przed wykluczeniem i biedą oraz mają przyczynić się do wyposażenia Dziecka w takie zasoby, które pomogą im  pokonywać codzienne trudności, rozwijać się i jak najlepiej radzić sobie w dorosłym życiu.

Akcja polegać będzie na zbiórce środków finansowych i realizowana będzie w terminie 6-20.12.2021r.

Osoby zainteresowane udziałem w akcji mogą przekazać środki pieniężne bezpośrednio do pedagogów szkolnych lub sekretariatu szkoły (codziennie w godzinach 8.00-16.00).

Zapraszamy i zachęcamy do włączenia się w akcję.