Rekrutacja na stypendia i kursy w ramach projektu „Rozwój CKZ w branży elektryczno-elektronicznej w roku szk. 2021-22”

W dniach 13-24.09.2021 r. odbywać się będzie rekrutacja na stypendia i kursy, które zaplanowano w Projekcie „ROZWÓJ CENTRUM KOMPETENCJI ZAWODOWYCH BRANŻY ELEKTRYCZNO – ELEKTRONICZNEJ” dla uczniów technikum kształcącego w zawodzie technik informatyk i technik programista (klasy II-IV).

Stypendia zostaną przyznane na rok szkolny (10 miesięcy), dla 5 uczniów kształcących się w zawodzie technik informatyk i 5 uczniów kształcących się w zawodzie technik programista.

Należy złożyć stosowne dokumenty:
– deklarację udziału w projekcie, regulamin projektu, oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych, (PDF, Word)
– wniosek o stypendium (PDF, Word)

Po zakwalifikowaniu należy wypełnić:
– indywidualny plan rozwoju ucznia (PDF, Word)

Do rozliczenia wydatków stypendialnych w czerwcu potrzebne będą
– faktury zakupów
– sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego (PDF, Word)

O przyjęciu decyduje w pierwszej kolejności średnia ocen z przedmiotów zawodowych na świadectwie, w roku szk. 2020/21.

Pełny Regulamin przyznawania stypendiów znajdziesz tutaj.

Rekrutacja na kursy:

KURS CISCO CCNA 1-2 w najnowszej 7 wersji

Kurs dotyczący technologii sieciowych. Niezbędny dla myślących o karierze związanej z sieciami komputerowymi! Znany i ceniony na całym świecie!
Dlaczego warto?
– certyfikat ukończenia znacznie zwiększa Twoje szanse na rynku pracy!
– ten kurs, to też dobra powtórka przed egzaminem z kwalifikacji INF.02!
– na wielu uczelniach zwalnia z uczęszczania na zajęcia z sieci komputerowych!
– płacisz tylko 100 zł, gdy na rynku kosztuje ponad 2000 zł!

Dotyczy uczniów klas II – IV technikum informatycznego i programistycznego.
Wymagający poświęcenia mu sporo czasu – 160 h, dużo praktyki i spora dawka teorii. Wszystko na profesjonalnych urządzeniach firmy CISCO! Ilość miejsc – 7. Opłata za kurs 100 zł

KURS CISCO CCNA 3 w najnowszej 7 wersji

Kurs dla uczniów posiadających certyfikat CISCO CCNA 1-2 (v.6) lub CISCO CCNA 1-2 (v.7)
Zostanie uruchomiony jeśli zbierze się grupa min. 6 osób
Ostatnia część kursu CCNA, dająca komplet wiedzy i umiejętności z zakresu budowy i funkcjonowania współczesnych sieci komputerowych.
Wymaga poświęcenia mu 80 h, też dużo praktyki i spora dawka teorii. Wszystko na profesjonalnych urządzeniach firmy CISCO!
Ilość miejsc – 6-7. Opłata za kurs 100 zł

KURS IT ESSENTIALS

Dotyczy sprzętu komputerowego, urządzeń mobilnych i oprogramowania oraz bezpieczeństwa, sieci, konfiguracji urządzeń IoT. Wprowadza do wirtualizacji i chmury obliczeniowej.
Kurs dla uczniów klas II-IV technikum informatycznego lub programistycznego.
Dla uczniów technikum informatycznego świetna powtórka przed egzaminem INF.02, dla uczniów technikum programistycznego – dawka wiedzy o sprzęcie, którą każdy mieć powinien.
Uczestnicy kursu otrzymują certyfikat firmy CISCO.
Ilość miejsc – 8. Godzin kursu – 30. Opłata za kurs 50 zł.

KURS CYBERSECURITY OPS

Cyberataki to w dzisiejszym świecie realne zagrożenie dla każdej firmy. Dlatego zapotrzebowanie na specjalistów od cyberbezpieczeństwa stale wzrasta.
Kurs CCNA Cybersecurity Operations pozwoli Ci zdobyć podstawową wiedzę i umiejętności praktyczne dotyczące bezpieczeństwa sieci komputerowych. Kurs dla uczniów klas II-IV technikum informatycznego lub programistycznego.
Ilość miejsc – 8. Ilość godzin – 70. Opłata za kurs 50 zł.

KURS KLIENCKIE APLIKACJE W JAVA SCRIPT

Kurs dla uczniów klas II-IV technikum programistycznego lub informatycznego.
Język JavaScript, obok HTML i CSS, należy do wiodących technologii wykorzystywanych w aplikacjach webowych. Jeśli chcesz nauczyć się tworzyć „ożywione strony internetowe”, koniecznie zapisz się na ten kurs …
Ilość miejsc – 8. Ilość godzin – 40. Opłata za kurs 50 zł

KURS TWORZENIA STRON WWW W TECHNOLOGII ASP dotNET CORE

Kurs dla uczniów klas II-IV technikum informatycznego lub programistycznego.
Kodowanie stron internetowych przy pomocy nowoczesnego frameworka Microsoftu za pomocą Visual Studio.
Ilość miejsc – 8. Ilość godzin – 40. Opłata za kurs 50 zł

KURS PRAWA JAZDY KAT. B

Kurs dla uczniów technikum informatycznego i programistycznego. Aby móc w nim uczestniczyć, w chwili rozpoczęcia kursu (dla pierwszej grupy – pod koniec października, dla drugiej z końcem marca) należy mieć skończone 18 lat.
Ilość miejsc – 2 x 8. Opłata za kurs 170 zł.

Dokumentacja rekrutacyjna dostępna jest w biurze projektu.
Dokumentację można też pobrać tutaj:
– deklaracja uczestnictwa, regulamin projektu, oświadczenie (PDF, Word)

Wypełnione dokumenty należy składać w biurze projektu (sala 11) do dnia 24 września 2021 r.