„ Świadomy obywatel – aktywny „ Europejczyk”

Z przyjemnością informujemy, że  projekt „Świadomy obywatel – aktywny Europejczyk” uzyskał  pozytywną ocenę Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji  w ramach programu „Ponadnarodowa mobilność uczniów”.  Projekt będzie realizowany przez naszą szkołę w okresie od września 2019 roku do końca lutego 2020 roku i  zakłada spotkanie  15 uczniów  naszej szkoły  z rówieśnikami  ze szkoły partnerskiej w miesicie Putignano we Włoszech. Putignano, to miasto położone  w malowniczym regionie Apulia w prowincji Bari. Zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w projekcie. Informacje o sposobie rekrutacji i szczegółach programu będą przekazywane na stronie internetowej szkoły i na Facebooku. Projekt realizowany jest  ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Informacji na temat realizacji projektu udzielają: Izabela Wojakowska, Zuzanna Polańska i Dorota Żak.