•

Mam przyjemność ogłosić, że na terenie naszej szkoły będę organizować zajęcia artystyczne w ramach Kółka  Plastycznego, które będą odbywać się w każdy czwartek o godzinie 16:10 do 17:10. To wspaniała okazja do rozwijania swoich umiejętności artystycznych, wyrażania siebie i współpracy z innymi kreatywnymi uczniami.

Kółko Plastyczne:

Jeśli twoje serce bije dla sztuki wizualnej, to Kółko Plastyczne zapewni ci inspirację i przestrzeń do tworzenia. Na zajęciach plastycznych będziesz miał/a możliwość:

1. Malowania obrazów.
    2. Rozwijania technik rysunku.
    3. Ekspresji artystycznej przez różnorodne medium.

Zachęcam wszystkich zainteresowanych uczniów do wzięcia udziału w tych fascynujących zajęciach. To doskonała okazja do rozwijania swoich umiejętności artystycznych, spotykania się z pasjonatami oraz tworzenia niezapomnianych doświadczeń.

Opiekun Koła: Sylwia Galas