• Z przyjemnością informujemy, że na terenie Zespołu Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach znajduje się Wiretualna Strzelnica "Pojedynek". Obiekt ten powstał dzięki hojności Ministerstwa Obrony Narodowej oraz środkom z budżetu gminy Niepołomice.

Jak można skorzystać ze strzelnicy?

1. Umów termin telefonicznie: Prosimy o kontakt telefoniczny celem ustalenia dogodnego terminu korzystania z naszej strzelnicy. Nasz personel służy pomocą w wyborze najlepszego czasu.

2. Po uzgodnieniu terminu napisz podanie do Dyrekcji: Po ustaleniu terminu, prosimy o napisanie podania do Dyrekcji Zespołu Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach. Wzór podania dostępny jest w dokumentach strzelnicy.

3. Podpisz umowę: Po pozytywnym rozpatrzeniu podania, zostanie zawarta umowa dotycząca korzystania ze strzelnicy. Dokument ten precyzuje zasady i warunki użytkowania obiektu.

4. Życzymy miłej zabawy: Po podpisaniu umowy, życzymy miłej zabawy na Wiretualnej Strzelnicy "Pojedynek". Jest to wyjątkowa okazja do przetestowania swoich umiejętności strzeleckich w bezpiecznym i kontrolowanym środowisku.