• Odnaleźć Siebie

Projekt edukacyjny
  •

Innowacyjny projekt Odnaleźć siebie przygotowany został przez Ośrodek Wsparcia Edukacji pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki.

W ramach całego przedsięwzięcia powstały materiały edukacyjne z zakresu historii, wiedzy o społeczeństwie, biznesu i zarządzania, a także psychologii. Ich multimedialny charakter może stanowić istotne źródło wsparcia zarówno dla uczniów próbujących zrozumieć siebie i otaczającą ich rzeczywistość, jak i nauczycieli, którym zależy na urozmaiceniu zajęć.

Projekt należy realizować poprzez wykorzystanie Platformy „Odnaleźć Siebie” zawierającej setki krótkich filmów edukacyjnych i wirtualnych e-lekcji, scenariuszy zajęć, które mają stanowić dodatkowe narzędzie przeznaczone zarówno dla nauczycieli, jak i uczniów.

Adres: odnalezcsiebie.edu.pl

Koordynator: Olga Wyżga (pedagog szkolny)