• Zapraszamy do licytowania #WOŚP

17.01.2024

Do naszej aukcji dla WOŚP dołącza:

Zespół Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach

W ich imieniu na naszą aukcję trafia:

Karnet na 1 godzinę strzelania na wirtualnej strzelnicy

Wyjątkowa okazja do przetestowania swoich umiejętności strzeleckich na wirtualnej strzelnicy.

Liczba osób, które mogą wziąć udział w realizacji aukcji: 1

Termin realizacji: do 14.06.2024 r.

Miejsce realizacji aukcji: Zespół Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach

Dodatkowe koszty związane z realizacją aukcji (np. dojazd) pokrywa: Zwycięzca

Wszystkie pytania dotyczące szczegółów realizacji aukcji, prosimy kierować do: Zespołu Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach

Przedmiot wystawiony jest na 32. Finał WOŚP przez Sztab #527 przy Szkole Podstawowej nr 2 w Niepołomicach.

Kupując, wspierasz cel 32. Finał WOŚP - Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych! Organizacji Charytatywnej Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

• 5X5 w Wieliczce

17.01.2024
            W ubiegłym tygodniu odbyły się zawody powiatowe koszykówce 5x5 dziewcząt i chłopców w Wieliczce.
            Wyniki prezentują się następująco:
            -dziewczęta miejsce 3
            -chłopcy miejsce 4