• Wycieczka maturzystów

06.12.2023

29 listopada uczniowie klasy 4a i 4b wraz z nauczycielami zwiedzili siedzibę Radia Kraków przy al. Słowackiego 22 w Krakowie. Ze specyfiką pracy dziennikarza radiowego zapoznał młodzież red. Robert Konatowicz. Oprócz studiów emisyjnych, newsroomu uczniowie mogli obejrzeć m. in. studia nagraniowe. Następnie młodzież uczestniczyła w lekcji muzealnej w Rydlówce.

• MIKOŁAJKI 2023

06.12.2023

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO WSPÓLNEJ MIKOŁAJKOWEJ ZABAWY

8 GRUDNIA 2023r od godziny 10.45

1. W salach pod opieką nauczycieli, młodzież będzie miała do wykonania wyznaczone mikołajkowe zadania.

2. Uczniowie przemieszczając się

z klasy do klasy będą pod opieką dyżurujących nauczycieli -Straży Mikołaja.

3. Za wykonane zadanie zostanie przyznana liczba punktów od 1-3.

4. W tym dniu obowiązuje strój świąteczno - sportowy (czapka Mikołaja, sweterki świąteczne, opaski, zapinki oraz obuwie sportowe!!!)

5. Każda klasa proszona jest o zaopatrzenie się w: 4 rolki papieru toaletowego, pudełko kartonowe, 40 kartek białego papieru , watę, klej ,nożyczki ,czerwoną bibułę, dekoracyjną wstążkę 1m (np. czerwona , zielona lub pomarańczowa) , białą nitkę, kolorowe gazety (5 szt.)  lub papier świąteczny.

Życzymy udanej zabawy

• Buty na zmianę!

28.11.2023

Informujemy, że komunikatem Dyrektora Szkoły z dnia 27.11.2023 r. zostały wprowadzone poniższe zasady organizacyjne.
            1. W okresie jesienno-zimowym od 27.11.2023 r. do 22.03.2024 r. wprowadza się dla uczniów obowiązek zmiany obuwia podczas przebywania na terenie szkoły.
            2. Na lekcjach wychowania fizycznego przez cały rok szkolny obowiązuje sportowe obuwie halowe, zmieniane na czas zajęć.
            3. Miejscem przechowywania obuwia i odzieży wierzchniej jest szafka szkolna wyznaczona dla każdego ucznia. Ze względów higienicznych i porządkowych zaleca się umieszczanie obuwia wnieprzemakalnych torbach.

• Mecz MKS Puszcza Niepołomice

28.11.2023

Wczoraj zawodników MKS Puszcza Niepołomice podczas domowego meczu wspierała żeńska delegacja Zespołu Szkół. Ach, warto było poświęcić struny głosowe i głośno dopingować

Puszcza wygrała 2-1 .

Kolejny domowy mecz 11 grudnia poniedziałek godz. 19.00. Wszystkich chętnych na wspólny wyjazd zapraszam. K.T

• Gościnne progi Royal Canin Polska

21.12.2023

W  dniu 29.11.2023 młodzież klas III i IV Technikum Ekonomicznego i Hotelarskiego, dzięki uprzejmości Zarządu Royal Canin Polska, miała możliwość zwiedzania tej fabryki zlokalizowanej w Niepołomickiej Strefie Przemysłowej.

Uczniowie zapoznali się z procesem technologicznym produkcji suchej karmy dla psów i kotów różnych ras i zróżnicowanych potrzebach.

Zróżnicowany asortyment produkcyjno – handlowy spełnia wymagania największych „smakoszy” i odbiorców wytwarzanych karm.

Nie bez znaczenia jest fakt, że proces technologiczny jest stale kontrolowany i modernizowany, co ma ogromny wpływ nie tylko na jakość produktów, ale również na wydajność i stały rozwój fabryki.

Uzupełnienie wycieczki stanowiły ciekawe prezentacje multimedialne oraz informacje na temat pracy w Royal Canin Polska.

Ewa Rogóż – organizator wycieczki