13.12.2023

8 grudnia w naszej szkole odbyły się Mikołajki. Uczniowie rywalizowali o nagrodę Mikołaja, rozwiązując rebusy, zagadki, zadania przygotowane przez panie profesor Szewczyk Paulinę, Barę Agatę oraz nauczycieli naszej szkoły. Uczniowie musieli wykazać się pomysłowością w przygotowaniu prezentu dla Mikołaja, rozwiązać kalambury, zbudować sanie, pozbierać piłki -śnieżki, zaśpiewać piosenkę, zatańczyć własny układ taneczny, wyciąć ozdoby świąteczne. Nad zabawą czuwali Mikołaj wraz z Mikołajową. Po zaciętej rywalizacji wyłoniono trzy najlepsze drużyny. I miejsce zajęła klasa 4 THE, II miejsce 5 TIP, III miejsce 3 TIP. Gratulujemy i zapraszamy za rok!

• ZAPROSZENIE NA KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

08.12.2023

Serdecznie zapraszamy Państwa na magiczny Kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 14 grudnia w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach.

Czekają na Państwa:

• Ozdoby Świąteczne: Ręcznie wykonane przez naszych utalentowanych uczniów. Każda ozdoba jest niepowtarzalna i pełna świątecznego uroku.

• Wypieki Uczniów: Spróbujcie wyśmienitych wypieków przygotowanych z sercem przez naszych uczniów. Słodki smak Bożego Narodzenia na każdym kęsie!

Przyjdźcie i zanurzcie się w świątecznej atmosferze, pełnej ciepła, radości i wspólnego świętowania. Kiermasz odbędzie się na przerwach lekcyjnych, co stworzy doskonałą okazję do zrobienia świątecznych zakupów i skosztowania pyszności.

Wspólnie możemy sprawić, że te Święta będą jeszcze bardziej wyjątkowe! Do zobaczenia na Kiermaszu Bożonarodzeniowym!

Z wyrazami świątecznego entuzjazmu

Sylwia Galas, Justyna Kuźma i Barbara Daniec- Kapałka

• Kiermasz świąteczny

08.12.2023

Nasi uczniowie już rozpoczęli przygotowania do szkolnego kiermaszu świątecznego. Wraz z nauczycielem chemii, uczniowie klas 2 wykonali mydełka glicerynowe, kule do kąpieli i świece sojowe. Wszystko własnoręcznie, ekologicznie i z dbałością o szczegóły. Już dziś zapraszamy całą społeczność szkolną na kiermasz świąteczny w przyszłym tygodniu w szkole.

• Lekcja włoskiego z Francesco

08.12.2023

Uczniowie klas 5 thr i 2a1 gościli dziś kolegę z Neapolu we Włoszech, który opowiadał po angielsku o swoim mieście, jego historii i tradycjach oraz jego pobycie w polskiej szkole na wymianie z programu AFS (American Field Service).

Francesco przygotował również mini lekcję języka włoskiego.