• Podsumowanie Kiermaszu Uczniowskiego i Zapraszenie na Targi Wielkanocne!

Z dumą ogłaszamy, że nasz kiermasz szkolny okazał się prawdziwym sukcesem!

Dzięki Waszej hojności i zaangażowaniu udało nam się uzbierać fantastyczną kwotę 850,99 złotych! To niesamowity wynik! Uczniowie z samorządu uczniowskiego z pełnym zaangażowaniem przeprowadzili podliczenie pieniędzy, a następnie wybrali fantastyczne fanty na naszą szkolną loterię.

W najbliższą Niedzielę Palmową serdecznie zapraszamy Was na niepowtarzalne Targi Wielkanocne, które odbędą się na Niepołomickim rynku! To będzie wyjątkowa okazja, aby cieszyć się wiosennym nastrojem, odkrywać piękne tradycje wielkanocne oraz znaleźć fantastyczne prezenty na Święta!

Na targach nie zabraknie także naszej szkolnej loterii, którą z ogromnym zaangażowaniem przygotowali uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II. Wybór fantów na loterię był wielką frajdą dla naszych uczniów, a teraz nie możemy doczekać się, aby podzielić się tym radością z Wami! Dziękujemy również Puszczy za niezwykłe upominki, które dodadzą jeszcze więcej radości podczas losowania! Przyjdźcie, bierzcie udział w loterii i miejcie szansę na zdobycie fantastycznych nagród!

Ale to nie wszystko! Również Rada Rodziców zorganizuje swoje stoisko, na którym będzie można skosztować pysznych, domowych wypieków. Mamy pewność, że każdy znajdzie coś dla siebie - od tradycyjnych babek wielkanocnych po wyrafinowane mazurki!

Nie możemy się już doczekać, aby spędzić ten wyjątkowy dzień z Wami! Do zobaczenia na Niepołomickim rynku, gdzie czekać będą na Was oba nasze stoiska pełne wiosennych niespodzianek!

Do zobaczenia na Targach Wielkanocnych!

Sylwia Galas - opiekun Loterii uczniowskiej

• Razem ku Loterii Fantowej!

18.03.2024

Dziękujemy Wam z całego serca za udział w pierwszym etapie naszego kiermaszu szkolnego! To był niezwykły dzień pełen radości, smakołyków i wspaniałych wrażeń.

Dziękujemy:

• Utalentowanym Cukiernikom: Wasze wypieki były absolutnie przepyszne i dodawały uroku naszemu kiermaszowi. Wasza kreatywność i pasja sprawiły, że każdy kęs był prawdziwą ucztą dla podniebienia.

• Super Sprzedawcom z Samorządu: Wasze zaangażowanie i profesjonalizm sprawiły, że cały kiermasz przebiegał sprawnie i przyjemnie. Dzięki Waszej pracy każdy znalazł coś dla siebie i z uśmiechem wychodził z naszej szkoły.

• Chłopcom z I TIP: Wasza pomoc przy przygotowaniach i posprzątaniu była nieoceniona. Dzięki Wam wszystko przebiegło bezproblemowo, a nasza szkoła lśniła czystością i porządkiem.

• Kółku Plastycznemu: Wasza oprawa artystyczna nadała kiermaszowi wyjątkowego charakteru.

• Kółku Chemicznemu: Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za Wasz niezwykły wkład w nasz kiermasz szkolny! Wasze wiosenne kosmetyki były prawdziwym hitem i niezwykle zaskakującym dodatkiem do naszej oferty.

• Dziękujemy również wszystkim Klientom szkolnego kiermaszu, za wsparcie, jakie okazaliście przez zakupy!

Co dalej? Zapraszamy Was już w najbliższą niedzielę na drugi etap kiermaszu - Loterię Fantową! Już niedługo zdradzimy więcej informacji na temat tego wydarzenia. Bądźcie z nami!

Przypomnienie: Wesprzyj Naszą Loterie Fantową! Chcielibyśmy Wam przypomnieć, że nadal trwa zbiórka fantów na naszą loterie Fantową, która odbędzie się w najbliższą niedzielę palmową! Jeśli chcielibyście wesprzeć naszą inicjatywę, zachęcamy do zostawienia niespodzianki o stanie nowym w miejscu zbiórki fantów - czyli w auli szkolnej.

Razem możemy uczynić naszą Loterię jeszcze bardziej atrakcyjną!

Dziękujemy Wam jeszcze raz za Wasze zaangażowanie i pomoc. To był niezapomniany dzień pełen radości i wspólnych przeżyć.

Sylwia Galas

• Witamy uczniów z Rzymu

18.03.2024

Serdecznie witamy grupę uczniów ze szkoły średniej Federico Caffe z Rzymu. Wspólnie z naszą młodzieżą będziemy realizować projekt edukacyjny w ramach programu Erasmus +. Dzisiaj pierwszy dzień ich pobytu w Niepołomicach i naszej szkole.

• Wystawa VINCENTA VAN GOGHA

15.03.2024

Prace słynnego artysty zaprezentowane dzięki technologii Digital Art 360, przeniosły klasy 3THE, 4THE i część klasy 4TIP w niesamowity świat wyobraźni wielkiego mistrza.

Wszystkie prace artysty wyświetlane były jako wielkoformatowe, tętniące kolorami płótna. Ściany wokół oraz podłoga przemieniły się w pasjonującą opowieść o życiu i twórczości malarza. Program wystawy skupi się również na listach VAN GOGHA do jego brata Theo. Polecamy.